Agenda

December 2022

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
donderdag 1 december
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 2 december
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 JV Samuël - NIET IN DE KERK
  • 19:45 – 22:00 Huwelijkstoerusting
zaterdag 3 december
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
zondag 4 december
  • 10:00 – 11:30 ds. W. Silfhout - Reguliere dienst
  • 15:00 – 16:00 Zondagsschool
  • 19:00 – 20:30 ds. P.J. de Raaf - Reguliere dienst
maandag 5 december
  • 19:00 – 22:00 Catechisatie
dinsdag 6 december
  • 18:45 – 19:30 Kinderkoor 'De kleine Lofstem'
    Kinderkoor 'De kleine Lofstem'
    18:45 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:45 – 21:45 Mannenvereniging 'Johannes Calvijn'
woensdag 7 december
  • 19:30 – 21:00 ds. E. Bakker - Reguliere dienst
donderdag 8 december
  • 19:00 – 20:30 -12 clubs
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 9 december
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 23:00 Kerkenraadsvergadering
zaterdag 10 december
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
zondag 11 december
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 15:30 – 17:00 ds. M.H. Schot - Reguliere dienst
  • 17:15 – 18:15 Catechisatie
maandag 12 december
  • 19:00 – 22:00 Catechisatie
dinsdag 13 december
  • 18:45 – 19:30 Kinderkoor 'De kleine Lofstem'
    Kinderkoor 'De kleine Lofstem'
    18:45 – 19:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:45 – 21:45 Vrouwenvereniging 'Lydia'
woensdag 14 december
  • 09:30 – 11:30 Vrouwen Contact Groep
  • 19:30 – 22:00 Ledenvergadering
donderdag 15 december
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 16 december
  • 14:30 – 18:30 Ouderenmiddag
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:30 JV Josia
  • 19:30 – 21:00 JV Samuël
zaterdag 17 december
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
  • 20:00 – 22:00 JV Augustinus - Kerstmaaltijd
zondag 18 december
  • 10:00 – 11:30 ds. W. Harinck - Heilig Avondmaal
  • 18:30 – 20:00 ds. W. Harinck - Nabetrachting Heilig Avondmaal
maandag 19 december
  • 19:00 – 22:00 Catechisatie
  • 19:30 – 21:30 Diaconievergadering
dinsdag 20 december
  • 18:45 – 19:30 Kinderkoor 'De kleine Lofstem'
woensdag 21 december
donderdag 22 december
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 23 december
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 21:30 Kerstzangavond Préludium
zaterdag 24 december
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
zondag 25 december
  • 10:00 – 11:30 ds. W. Silfhout - Eerste Kerstdag
  • 18:30 – 20:00 ds. W. Silfhout - Eerste Kerstdag
maandag 26 december
  • 10:00 – 11:30 Kerstviering Zondagsschool
dinsdag 27 december
woensdag 28 december
donderdag 29 december
vrijdag 30 december
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 31 december
  • 19:00 – 20:30 Leesdienst

Januari 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
zondag 1 januari
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 18:30 – 20:00 ds. W. Harinck - Reguliere dienst
maandag 2 januari
dinsdag 3 januari
  • 19:45 – 21:45 Mannenvereniging 'Johannes Calvijn'
woensdag 4 januari
donderdag 5 januari
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 6 januari
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:30 JV Josia
zaterdag 7 januari
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
zondag 8 januari
  • 10:00 – 11:30 ds. W.A. Zondag - Reguliere dienst
  • 17:00 – 18:30 stud. J.M. Evers - Reguliere dienst
  • 18:45 – 19:45 Catechisatie
maandag 9 januari
  • 19:00 – 22:00 Catechisatie
dinsdag 10 januari
  • 19:45 – 21:45 Vrouwenvereniging 'Lydia'
woensdag 11 januari
  • 19:30 – 21:00 ds. W.J. Karels - Reguliere dienst
donderdag 12 januari
  • 19:00 – 20:30 -12 clubs
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 13 januari
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 JV Samuël - Nieuwjaarsmaaltijd
  • 19:30 – 23:00 Kerkenraadsvergadering
zaterdag 14 januari
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
  • 20:00 – 22:00 JV Augustinus - NIET IN DE KERK
zondag 15 januari
  • 10:00 – 11:30 ds. G.J. van Aalst - Reguliere dienst
  • 17:00 – 18:30 ds. R. Kattenberg - Reguliere dienst
maandag 16 januari
  • 19:00 – 22:00 Catechisatie
dinsdag 17 januari
  • 19:45 – 21:45 Mannenvereniging 'Johannes Calvijn'
woensdag 18 januari
  • 20:00 – 22:00 SV Timotheüs
donderdag 19 januari
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 20 januari
  • 18:30 – 22:00 Huwelijkstoerusting - afsluiting
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:30 JV Josia
zaterdag 21 januari
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
  • 16:00 – 22:00 Jong GG - Nieuwjaarsmaaltijd + Lezing
zondag 22 januari
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 18:30 – 20:00 ds. J.B. Huisman - Reguliere dienst
  • 20:15 – 21:15 Catechisatie
maandag 23 januari
  • 19:00 – 22:00 Catechisatie
  • 20:00 – 21:30 Diaconievergadering
dinsdag 24 januari
  • 19:45 – 21:45 Vrouwenvereniging 'Lydia'
woensdag 25 januari
donderdag 26 januari
  • 19:00 – 20:30 -12 clubs
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 27 januari
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 JV Samuël
zaterdag 28 januari
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
  • 20:00 – 22:00 JV Augustinus - NIET IN DE KERK
zondag 29 januari
  • 10:00 – 11:30 ds. C.G. Vreugdenhil - Reguliere dienst
  • 15:30 – 17:00 ds. H. Brons - Reguliere dienst
maandag 30 januari
  • 19:00 – 22:00 Catechisatie
dinsdag 31 januari
  • 19:45 – 21:45 Mannenvereniging 'Johannes Calvijn'

Februari 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
woensdag 1 februari
  • 09:30 – 11:30 Vrouwen Contact Groep
  • 19:30 – 21:00 ds. M. Joosse - Reguliere dienst
donderdag 2 februari
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 3 februari
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:30 JV Josia
zaterdag 4 februari
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
zondag 5 februari
  • 10:00 – 11:30 ds. M.T. Al-Chalabi - Reguliere dienst
  • 18:30 – 20:00 ds. M.T. Al-Chalabi - Reguliere dienst
  • 20:15 – 21:15 Catechisatie
maandag 6 februari
  • 19:00 – 22:00 Catechisatie
dinsdag 7 februari
  • 19:45 – 21:45 Vrouwenvereniging 'Lydia'
woensdag 8 februari
  • 20:00 – 22:00 SV Timotheüs
donderdag 9 februari
  • 19:00 – 20:30 -12 clubs
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 10 februari
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 JV Samuël
  • 19:30 – 23:00 Kerkenraadsvergadering
zaterdag 11 februari
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
  • 20:00 – 22:00 JV Augustinus
zondag 12 februari
  • 10:00 – 11:30 stud. J.C. Kriekaart - Reguliere dienst
  • 18:30 – 20:00 stud. J.C. Kriekaart - Reguliere dienst
  • 20:30 – 21:30 Jong GG - Zingen na de dienst
maandag 13 februari
  • 19:00 – 22:00 Catechisatie
dinsdag 14 februari
  • 19:45 – 21:45 Mannenvereniging 'Johannes Calvijn'
woensdag 15 februari
donderdag 16 februari
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 17 februari
  • Hele dag Jong GG - Activiteit
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:30 JV Josia
zaterdag 18 februari
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
zondag 19 februari
  • 10:00 – 11:30 ds. J. IJsselstein - Reguliere dienst
  • 18:30 – 20:00 ds. J. IJsselstein - Reguliere dienst
  • 20:15 – 21:15 Catechisatie
maandag 20 februari
  • 19:00 – 22:00 Catechisatie
dinsdag 21 februari
  • 19:45 – 21:45 Vrouwenvereniging 'Lydia'
woensdag 22 februari
  • 19:30 – 21:00 ds. E.J. Boudewijn - Reguliere dienst
donderdag 23 februari
  • 19:00 – 20:30 -12 clubs
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 24 februari
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 JV Samuël - Bowlen
zaterdag 25 februari
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
zondag 26 februari
  • 10:00 – 11:30 ds. G. Clements - Reguliere dienst
  • 18:30 – 20:00 ds. A.A. Brugge - Reguliere dienst
maandag 27 februari
dinsdag 28 februari
  • 19:45 – 21:45 Mannenvereniging 'Johannes Calvijn'

Maart 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
woensdag 1 maart
  • 20:00 – 22:00 SV Timotheüs
donderdag 2 maart
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 3 maart
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:30 JV Josia
zaterdag 4 maart
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
zondag 5 maart
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 18:30 – 20:00 ds. H. van der Heiden - Reguliere dienst
maandag 6 maart
  • 20:00 – 22:00 Oefenavond EHBO
dinsdag 7 maart
  • 19:45 – 21:45 Vrouwenvereniging 'Lydia'
woensdag 8 maart
  • 10:00 – 11:30 stud. J.C. Kriekaart - Biddag
  • 19:00 – 20:30 Leesdienst
donderdag 9 maart
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 10 maart
  • Hele dag Jong GG - Activiteit
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 Diaconievergadering
  • 19:30 – 21:00 JV Samuël
  • 19:30 – 21:00 Kerkenraadsvergadering - 'smal verband'
  • 21:00 – 22:30 Kerkenraadsvergadering - 'breed verband'
zaterdag 11 maart
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
  • 20:00 – 22:00 JV Augustinus
zondag 12 maart
  • 10:00 – 11:30 ds. C.J. Meeuse - Reguliere dienst
  • 18:30 – 20:00 ds. C.J. Meeuse - Reguliere dienst
maandag 13 maart
  • 19:00 – 22:00 Catechisatie - uitloop
  • 19:45 – 22:15 Commissie Veiligheid en Hulpverlening: Oefenavond ontruiming
dinsdag 14 maart
  • 19:45 – 21:45 Mannenvereniging 'Johannes Calvijn'
woensdag 15 maart
  • 09:30 – 11:30 Vrouwen Contact Groep
  • 20:00 – 22:00 SV Timotheüs
donderdag 16 maart
  • 19:00 – 20:30 -12 clubs
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 17 maart
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:30 JV Josia
zaterdag 18 maart
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
zondag 19 maart
  • 10:00 – 11:30 ds. W. Silfhout - Reguliere dienst
  • 18:30 – 20:00 ds. W. Silfhout - Reguliere dienst
maandag 20 maart
  • 19:00 – 22:00 Catechisatie - uitloop
dinsdag 21 maart
  • 19:45 – 21:45 Vrouwenvereniging 'Lydia'
woensdag 22 maart
donderdag 23 maart
  • 18:00 – 20:00 Kledingbeurs
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 24 maart
  • 09:00 – 11:00 Kledingbeurs
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:00 JV Samuël
  • 19:30 – 23:00 Kerkenraadsvergadering - onderzoek belijdeniscatechisanten
zaterdag 25 maart
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
  • 20:00 – 22:00 JV Augustinus
zondag 26 maart
  • Hele dag Jong GG - Kerkradioluisteren
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 18:30 – 20:00 ds. A.T. Huijser - Reguliere dienst
maandag 27 maart
  • 19:30 – 21:30 VAC-vergadering
dinsdag 28 maart
  • 19:45 – 21:45 Mannenvereniging 'Johannes Calvijn'
woensdag 29 maart
  • 19:30 – 21:00 ds. A. Schreuder - Reguliere dienst
donderdag 30 maart
  • 19:00 – 20:30 -12 clubs
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 31 maart
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:30 JV Josia

April 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
zaterdag 1 april
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
zondag 2 april
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 19:00 – 20:30 ds. P.J. de Raaf - Reguliere dienst
maandag 3 april
dinsdag 4 april
  • 19:45 – 20:45 Vrouwenvereniging 'Lydia'
woensdag 5 april
  • 20:00 – 22:00 SV Timotheüs
donderdag 6 april
  • 20:00 – 22:00 Gemengd koor 'Préludium'
vrijdag 7 april
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:00 – 20:30 ds. G.J. van Aalst - Goede Vrijdag
zaterdag 8 april
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
  • 20:00 – 22:00 Passieavond Préludium
zondag 9 april
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 18:30 – 20:00 ds. W. Harinck - Belijdenisdienst
maandag 10 april
  • Hele dag Jong GG - Activiteit
  • 09:00 – 10:30 Leesdienst
dinsdag 11 april
  • 19:45 – 21:45 Mannenvereniging 'Johannes Calvijn' - Afsluiting
woensdag 12 april
donderdag 13 april
vrijdag 14 april
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 23:00 Kerkenraadsvergadering
zaterdag 15 april
  • Hele dag -12 clubs - Bondsdag
  • JV Samuël - Bondsdag
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
  • 20:00 – 22:00 JV Augustinus
zondag 16 april
  • 10:00 – 11:30 ds. W. Harinck - Heilig Avondmaal
  • 18:30 – 20:00 ds. W. Harinck - Nabetrachting Heilig Avondmaal
maandag 17 april
dinsdag 18 april
  • 19:45 – 21:45 Vrouwenvereniging 'Lydia'
woensdag 19 april
  • 19:30 – 21:00 ds. D. de Wit - Reguliere dienst
donderdag 20 april
vrijdag 21 april
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:30 JV Josia
  • 19:30 – 21:00 JV Samuël - Afscheidsavond
zaterdag 22 april
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
zondag 23 april
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 15:00 – 16:30 ds. J. van Rijswijk - Reguliere dienst
maandag 24 april
dinsdag 25 april
  • 20:00 – 22:00 Jaarvergadering
woensdag 26 april
  • 20:00 – 22:00 SV Timotheüs - Afsluiting
donderdag 27 april
vrijdag 28 april
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 29 april
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
zondag 30 april
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 19:00 – 20:30 ds. W. Visscher - Reguliere dienst

Mei 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
maandag 1 mei
dinsdag 2 mei
woensdag 3 mei
donderdag 4 mei
vrijdag 5 mei
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
  • 19:30 – 21:30 JV Josia - Afsluiting
zaterdag 6 mei
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
zondag 7 mei
  • 10:00 – 11:30 stud. J. Janse - Reguliere dienst
  • 15:00 – 16:30 stud. J. Janse - Reguliere dienst
  • 20:30 – 21:30 Jong GG - Zingen na de dienst
maandag 8 mei
  • 19:30 – 23:00 Kerkenraadsvergadering
dinsdag 9 mei
woensdag 10 mei
  • 19:30 – 21:00 ds. G.J.N. Moens - Reguliere dienst
donderdag 11 mei
  • 19:00 – 20:30 -12 clubs - Afsluiting
vrijdag 12 mei
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 13 mei
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
  • 20:00 – 22:00 JV Augustinus
zondag 14 mei
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 17:00 – 18:30 ds. R. Kattenberg - Reguliere dienst
maandag 15 mei
  • 19:30 – 21:30 Diaconievergadering
dinsdag 16 mei
  • 19:45 – 21:45 Vrouwenvereniging 'Lydia'
woensdag 17 mei
  • 09:30 – 11:30 Vrouwen Contact Groep
  • 18:00 JV Augustinus - Jeugdweekend
donderdag 18 mei
  • Hele dag JV Augustinus - Jeugdweekend
  • 10:00 – 11:30 ds. W. Silfhout - Hemelvaartsdag
vrijdag 19 mei
  • Hele dag JV Augustinus - Jeugdweekend
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 20 mei
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
  • JV Augustinus - Jeugdweekend Eindigt 14:30
zondag 21 mei
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 18:30 – 20:00 stud. J.J. Hoogerbrug - Reguliere dienst
maandag 22 mei
dinsdag 23 mei
woensdag 24 mei
donderdag 25 mei
vrijdag 26 mei
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 27 mei
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
zondag 28 mei
  • 10:00 – 11:30 stud. R.T. Michielse - Reguliere dienst
  • 18:30 – 20:00 stud. R.T. Michielse - Reguliere dienst
maandag 29 mei
  • Hele dag Jong GG - Activiteit
  • 09:00 – 10:30 Leesdienst
dinsdag 30 mei
woensdag 31 mei

Juni 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
donderdag 1 juni
vrijdag 2 juni
  • 19:00 – 19:20 Meditatie kerktelefoon
    Meditatie kerktelefoon
    19:00 – 19:20
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 3 juni
  • 10:30 – 11:30 Bibliotheek
  • 20:00 – 22:00 JV Augustinus - afsluiting
zondag 4 juni
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 15:00 – 16:30 stud. A.E. Brijder - Reguliere dienst
maandag 5 juni
  • 19:30 – 23:00 Kerkenraadsvergadering
  • 19:45 – 21:45 Oefenavond EHBO
dinsdag 6 juni
woensdag 7 juni
donderdag 8 juni
vrijdag 9 juni
zaterdag 10 juni
zondag 11 juni
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 18:30 – 20:00 ds. J.B. Huisman - Reguliere dienst
maandag 12 juni
dinsdag 13 juni
woensdag 14 juni
  • 19:30 – 21:00 ds. A. Verschuure - Reguliere dienst
donderdag 15 juni
vrijdag 16 juni
zaterdag 17 juni
zondag 18 juni
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 19:15 – 20:45 ds. W.A. Zondag - Reguliere dienst
maandag 19 juni
dinsdag 20 juni
woensdag 21 juni
donderdag 22 juni
vrijdag 23 juni
zaterdag 24 juni
zondag 25 juni
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 19:00 – 20:30 ds. G.J. Baan - Reguliere dienst
maandag 26 juni
dinsdag 27 juni
woensdag 28 juni
donderdag 29 juni
vrijdag 30 juni

Juli 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
zaterdag 1 juli
zondag 2 juli
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 19:00 – 20:30 ds. W. Visscher - Reguliere dienst
maandag 3 juli
dinsdag 4 juli
woensdag 5 juli
  • 19:30 – 21:00 ds. C. Hogchem - Reguliere dienst
donderdag 6 juli
vrijdag 7 juli
zaterdag 8 juli
zondag 9 juli
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 18:30 – 20:00 ds. W. Harinck - Reguliere dienst
maandag 10 juli
dinsdag 11 juli
woensdag 12 juli
donderdag 13 juli
vrijdag 14 juli
zaterdag 15 juli
zondag 16 juli
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 19:00 – 20:30 ds. B. Labee - Reguliere dienst
maandag 17 juli
dinsdag 18 juli
woensdag 19 juli
donderdag 20 juli
vrijdag 21 juli
zaterdag 22 juli
zondag 23 juli
  • 10:00 – 11:30 ds. W. Silfhout - Reguliere dienst
  • 18:30 – 20:00 ds. W. Silfhout - Reguliere dienst
maandag 24 juli
dinsdag 25 juli
woensdag 26 juli
donderdag 27 juli
vrijdag 28 juli
zaterdag 29 juli
zondag 30 juli
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 18:30 – 20:00 ds. A.A. Brugge - Reguliere dienst
maandag 31 juli

Augustus 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
dinsdag 1 augustus
woensdag 2 augustus
  • 19:30 – 21:00 ds. G. van Manen - Reguliere dienst
donderdag 3 augustus
vrijdag 4 augustus
zaterdag 5 augustus
zondag 6 augustus
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 16:00 – 17:30 ds. C.G. Vreugdenhil - Reguliere dienst
maandag 7 augustus
dinsdag 8 augustus
woensdag 9 augustus
donderdag 10 augustus
vrijdag 11 augustus
zaterdag 12 augustus
zondag 13 augustus
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 18:30 – 20:00 ds. H.J. Agteresch - Reguliere dienst
maandag 14 augustus
dinsdag 15 augustus
woensdag 16 augustus
donderdag 17 augustus
vrijdag 18 augustus
zaterdag 19 augustus
zondag 20 augustus
  • 10:00 – 11:30 ds. D.W. Tuinier - Reguliere dienst
  • 18:30 – 20:00 ds. J.B. Huisman - Reguliere dienst
maandag 21 augustus
dinsdag 22 augustus
woensdag 23 augustus
donderdag 24 augustus
vrijdag 25 augustus
zaterdag 26 augustus
zondag 27 augustus
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 15:30 – 17:00 ds. H. van der Heiden - Reguliere dienst
maandag 28 augustus
dinsdag 29 augustus
woensdag 30 augustus
  • 19:30 – 21:00 ds. A.T. Huijser - Reguliere dienst
donderdag 31 augustus

September 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
vrijdag 1 september
zaterdag 2 september
zondag 3 september
  • 10:00 – 11:30 ds. A.B. van der Heiden - Reguliere dienst
  • 16:30 – 18:00 ds. A.B. van der Heiden - Reguliere dienst
maandag 4 september
dinsdag 5 september
woensdag 6 september
donderdag 7 september
vrijdag 8 september
zaterdag 9 september
zondag 10 september
  • 10:00 – 11:30 ds. C.J. Meeuse - Heilig Avondmaal
  • 18:30 – 20:00 ds. C.J. Meeuse - Nabetrachting Heilig Avondmaal
maandag 11 september
dinsdag 12 september
woensdag 13 september
donderdag 14 september
vrijdag 15 september
zaterdag 16 september
zondag 17 september
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 18:30 – 20:00 ds. W. Harinck - Reguliere dienst
maandag 18 september
dinsdag 19 september
woensdag 20 september
  • 19:30 – 21:00 ds. R.A.M. Visser - Reguliere dienst
donderdag 21 september
vrijdag 22 september
zaterdag 23 september
zondag 24 september
  • 10:00 – 11:30 ds. J.B. Huisman - Reguliere dienst
  • 18:30 – 20:00 ds. J.B. Huisman - Reguliere dienst
maandag 25 september
dinsdag 26 september
woensdag 27 september
donderdag 28 september
vrijdag 29 september
zaterdag 30 september

Oktober 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
zondag 1 oktober
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 16:00 – 17:30 ds. W. Visscher - Reguliere dienst
maandag 2 oktober
dinsdag 3 oktober
woensdag 4 oktober
donderdag 5 oktober
vrijdag 6 oktober
zaterdag 7 oktober
zondag 8 oktober
  • 10:00 – 11:30 ds. J.W. Verweij - Reguliere dienst
  • 16:30 – 18:00 ds. J.W. Verweij - Reguliere dienst
maandag 9 oktober
dinsdag 10 oktober
woensdag 11 oktober
  • 19:30 – 21:00 ds. S.W. Janse - Reguliere dienst
donderdag 12 oktober
vrijdag 13 oktober
zaterdag 14 oktober
zondag 15 oktober
  • 10:00 – 11:30 ds. W. Silfhout - Reguliere dienst
  • 18:30 – 20:00 ds. W. Silfhout - Reguliere dienst
maandag 16 oktober
dinsdag 17 oktober
woensdag 18 oktober
donderdag 19 oktober
vrijdag 20 oktober
zaterdag 21 oktober
zondag 22 oktober
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 19:15 – 20:45 ds. W.A. Zondag - Reguliere dienst
maandag 23 oktober
dinsdag 24 oktober
woensdag 25 oktober
donderdag 26 oktober
vrijdag 27 oktober
zaterdag 28 oktober
zondag 29 oktober
  • 10:00 – 11:30 ds. J.W. Verweij - Reguliere dienst
  • 16:30 – 18:00 ds. J.W. Verweij - Reguliere dienst
maandag 30 oktober
dinsdag 31 oktober

November 2023

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
woensdag 1 november
  • 10:00 – 11:30 ds. J. Schipper - Dankdag
  • 19:00 – 20:30 ds. J. IJsselstein - Dankdag
donderdag 2 november
vrijdag 3 november
zaterdag 4 november
zondag 5 november
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 19:00 – 20:30 ds. G.J. Baan - Reguliere dienst
maandag 6 november
dinsdag 7 november
woensdag 8 november
donderdag 9 november
vrijdag 10 november
zaterdag 11 november
zondag 12 november
  • 10:00 – 11:30 Leesdienst
  • 18:30 – 20:00 ds. W. Harinck - Reguliere dienst
maandag 13 november
dinsdag 14 november
woensdag 15 november
donderdag 16 november
vrijdag 17 november
zaterdag 18 november
zondag 19 november
  • 10:00 – 11:30 ds. B. Labee - Reguliere dienst
  • 18:30 – 20:00 ds. B. Labee - Reguliere dienst
maandag 20 november
dinsdag 21 november
woensdag 22 november
  • 19:30 – 21:00 ds. C. van Ruitenburg - Reguliere dienst
donderdag 23 november
vrijdag 24 november
zaterdag 25 november
zondag 26 november
  • 10:00 – 11:30 ds. D. de Wit - Heilig Avondmaal
  • 18:30 – 20:00 ds. D. de Wit - Nabetrachting Heilig Avondmaal
maandag 27 november
dinsdag 28 november
woensdag 29 november
donderdag 30 november